ТОВ “Блу Беррі” — українська компанія, що займається вирощуванням і постачанням ягід лохини або ж чорниці садової. Наш пріоритет — висока якість продукції, тому наша ягідна плантація розташована в екологічно чистому районі Закарпатської області. Процес вирощування цієї корисної, смачної, цінної ягоди побудований на сучасних технологіях та на основі передових досліджень.

 

Наше життя наповнене сенсом, оскільки ми знаємо свою місію і рухаємося вперед, щоб досягти її. Світ завжди підтримує і дає ресурси тим, хто відчуває, чує, знає свій істинний шлях і йде по ньому без сумнівів. 

 

 Мета нашої команди — зробити ці смачні та корисні ягоди доступними для кожної української родини. 

 


100-річний ювілей!

З липня 2015 по червень 2016 року виробники чорниці садової і мільйони її шанувальників відзначають 100-річний ювілей цієї ягоди.

Культивування чорниці садової почалося в ХХ столітті. У 1906 році американський ботанік Фредерік Вернон Ковілл за активної участі Елізабет Уайт, що надала свою ферму в штаті Нью-Джерсі і матеріальну допомогу для роботи з чорницею садовою, почали експерименти з культивування цієї ягоди.

 

Перші саджанці були зібрані в соснових лісах і болотах американського штату Нью-Джерсі і пересаджені на поля ферми пані Уайт. Методом проб і помилок Федерик Ковілл і Елізабет Уайт навчилися доглядати за кущами чорниці садової. Вже через деякий час вони отримали перші плоди і нагороду за свою нелегку працю. Вони повірили, спробували, і у них вийшло!

 

Сьогодні чорницю садову вирощують більш ніж у 50 країнах. Поціновувачі цієї ягоди можуть насолоджуватися її смаком по всьому світу. Пристрасть до вирощування лохини є спільною для всіх фермерів і підприємців: від використання більш «традиційних» систем її культивування в таких країнах як США і Китай, до пристосування в тих місцях, де ще 15 років тому ніхто і не думав про можливість вирощування цієї ягоди —  Перу, Кенія і Мексика.

 

Останніми десятиліттями розвиток світової індустрії з вирощування чорниці садової набирає все більших обертів. Тенденції розвитку визначаються впровадженням нових сучасних технологій, які покращують якість продукції, а також розвивається селекційна складова: поліпшуються сорти ягід, а також вводяться більш пристосовані до кліматичних умов місцевості для посадки нового врожаю чорниці садової.

 

100 років тому чорниця садова почала свою подорож як комерційна культура.
Завдання на наступні 100 років — зробити її більш доступною, корисною і смачною ягодою в світі.

Щасливого 100 дня народження, чорнице!

 


 

ТОВ "Блу Беррі" в рядах
Київської торгово-промислової палати

ТОВ "Блу Беррі" в рядах Київської торгово-промислової палати.
Київська торгово-промислова палата протягом багатьох років є важливою платформою для комунікації і співпраці між представниками бізнесу, влади, науки, інвесторів та інших учасників ділового життя країни.
5 вересня 2017 року під час засідання Президії Київської торгово-промислової палати було офіційно прийнято 20 нових членів, серед яких і ТОВ "Блу Беррі". Бути членом такого статусного об'єднання завжди престижно, почесно, і головне, корисно для співпраці.

 

Пишаємося своєю роботою!

Джерело: Київська торгово-промислова палата